MUUD. nadchodzi...

Z kodem FR24 uzyskaj 5% rabatu i wesprzyj Fundację Rakiety!
Zalecenia

MUUD. Zalecenia

MUUD. Sleep

Zalecenie użytkowania SLEEP

Zalecaną dawką melatoniny używanej z intencją szybszego zasypiania jest dawka równa 1,5-2 mg, która odpowiada mniej więcej 8-10 wziewom. Jest to orientacyjnie podana ilość z racji na różnorodność pobierania produktu przez daną osobę, wziew wziewowi nierówny.

Osoby posiadające szczególne problemy z zasypaniem mogą przyjąć większą dawkę substancji jednak nie przekraczającą ilość 10 mg melatoniny, która odpowiada mniej więcej 50 wziewom.

Działanie produktu powinno pojawić do godziny od przyjęcia substancji, lecz nie może być ściśle określone i może różnić się w zależności od osoby.

Zalecanymi czynnikami, które mogą wspomóc pełne działanie produktu jest przebywanie w cichym, spokojnym i zaciemnionym miejscu pozwalającym na relaks. Dodatkowo zalecamy unikania zakresu światła niebieskiego.

Nie bierzemy odpowiedzialności za niewłaściwe użycie produktu.

MUUD. Calm

Zalecenie użytkowania CALM

Substancję CALM można dawkować wedle uznania.
Jeśli odczuwasz większą potrzebę wyciszenia, możesz zastosować większą dawkę. Nie zalecamy jednak przekraczania dawki równej 20 wziewom. Jest to orientacyjnie podana ilość z racji na różnorodność pobierania produktu przez daną osobę, wziew wziewowi nierówny.

Działanie produktu powinno pojawić się do 15 minut od przyjęcia substancji, lecz nie może być ściśle określone i może różnić się w zależności od osoby. Zalecanymi czynnikami, które mogą wspomóc pełne działanie produktu jest przebywanie w cichym i spokojnym miejscu pozwalającym na relaks.

Nie bierzemy odpowiedzialności za niewłaściwe użycie produktu.

MUUD. Active

Zalecenie użytkowania ACTIVE

Zalecaną dawką substancji ACTIVE używanej z intencją pobudzenia organizmu jest dawka odpowiadająca 2-3 wziewom. Jest to orientacyjnie podana ilość z racji na różnorodność pobierania produktu przez daną osobę, wziew wziewowi nierówny. Osoby posiadające szczególne problemy z brakiem energii mogą przyjąć większą dawkę substancji jednak nieprzekraczającą ilość odpowiadającą mniej więcej 50 wziewom.

Działanie produktu powinno pojawić do 15 minut od przyjęcia substancji, lecz nie może być ściśle określone i może różnić się w zależności od osoby.

Nie bierzemy odpowiedzialności za niewłaściwe użycie produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl