MUUD. nadchodzi...

Z kodem FR24 uzyskaj 5% rabatu i wesprzyj Fundację Rakiety!
FAQ

FAQ

Skąd mam mieć pewność, że produkt jest oryginalny i nie był wcześniej otwierany?

Każde opakowanie zawierające inhalator MUUD. zabezpieczone jest banderolą –krajowym znakiem akcyzy Ministerstwa Finansów RP. Pierwsze otwarcie opakowania uszkadza banderolę dlatego gwarancją jakości każdego produktu jest nieuszkodzona banderola znajdująca się na spodzie opakowania.

Dlaczego inhalatory MUUD. nie nadają się do ponownego napełnienia?

Z uwagi na regulacje prawne oraz bezpieczeństwo naszych klientów inhalatory MUUD. nie nadają się do ponownego napełnienia.
Jednorazowo napełnione urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakości substancji zawartej w inhalatorze, na czym Tobie i nam zależy najbardziej.

Po zużyciu swojego inhalatora zutylizuj go zgodnie z instrukcją dostępną na naszej stronie.

Jako firma MUUD. cenimy kwestie dotyczące dbania o środowisko dlatego jesteśmy na etapie opracowywania programu recyklingowego, szczegóły niebawem.

Czy po użyciu produktów MUUD. mogę prowadzić samochód?

Po użyciu produktów MUUD. można prowadzić samochód. Produkty MUUD. nie zawierają żadnych substancji odurzających ani psychoaktywnych.

Nie zalecamy jednak używania funkcji SLEEP przed lub w trakcie kierowania pojazdu, użyj jej znajdując się w miejscu, w którym w pełni możesz się zrelaksować. Przed użyciem zapoznaj się z zaleceniami użycia dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Pamiętaj, że przygotowane przez nas formulacje mogą oddziaływać w różny sposób na każdego z nas. Zanim wsiądziesz za kierownicę sprawdź jak wpływa na Ciebie MUUD.

Czy produkty MUUD. są uzależniające?

Nie, produkty MUUD. nie zawierają żadnych substancji uzależniających.

Czy każdy może używać produktów MUUD.?

Nie zalecamy używania inhalatorów MUUD. jedynie osobom niepełnoletnim oraz kobietom w ciąży.

Należy pamiętać, że przygotowane przez nas formulacje mogą oddziaływać w różny sposób na każdego z nas.

Moje urządzenie nie działa. Co zrobić?

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z inhalatorów MUUD. był najwyższej jakości. Jednak warunki przechowywania, transportu oraz inne, niezależne od nas czynniki mogą wpływać na końcowy odbiór produktu.

Zdarza się, że przyczyną, która uniemożliwia korzystanie z inhalatora jest rozładowana bateria. Jeżeli podczas inhalacji dioda na spodzie Twojego urządzenia mruga, naładuj je korzystając z ładowarki typu micro-usb (500 mA / 0,5 A).

Jeśli Twój MUUD. pomimo ładowania nie działa skieruj się z produktem do sklepu, w którym dokonałeś zakupu i poddaj produkt procedurze reklamacji. Niedziałające urządzenie jest podstawą do wymiany MUUD na nowy.

Zadowolenie użytkowników MUUD. jest i zawsze będzie dla nas największym priorytetem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl